Mobil Kasım 1, 2018 16:00

OnePlus 6 Google Pixel 3 olur mu? Olur!!!

OnePlus 6 Google Pixel 3 olur mu? Olur!!!

Akıllı telefon pazarında son dönemde arkada ve önde çift, hatta arkada 3 hatta 4 farklı kamera kullanıldığına şahit oluyoruz. Megapiksel değeri düşük ama “f” yani diyafram değeri yüksek olan ikinci kameralar ise derinlik algısı yaratmak için kullanılıyor. Bokeh efekti vermek için kullanılan ikinci kamera düzeni Google tarafından tercih edilmeyerek yazılım ile bu işin aşılabileceği bizlere ispatlandı. Google Android One Go işletim sistemi kullanan ve kamera tarafında da en basit donanımı kullanan ürünlerin bile harika bokeh efektleri ortaya koyduğunu da geçtiğimiz dönemde sizlere General Mobile Go Edition incelemesi yaparken gösterdik. Bugün ise dünyanın en iyi kameralarından birine sahip olan Google Pixel 3‘ün kamera yazılımı OnePlus 6 için yayınlandı. OnePlus 6 Google Pixel 3 kamera yazılımı ile telefonunuzun farklı kamera yeteneklerine sahip olacağını görebilirsiniz.

General Mobile Go Edition ile çekildi

General Mobile Go Edition ile çekildi

OnePlus 6 Google Pixel 3 kamera apk indir!

Yayınlanan apk dosyasını buradaki linke tıklayarak indirebilir ve OnePlus 6 için kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı telefonlarla da kullanabileceğiniz bu programı indirebilirsiniz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.