Ana sayfa » Mobil » Asus Zenfone Max Pro inceleme – Bu fiyata alınır mı?

Asus Zenfone Max Pro inceleme – Bu fiyata alınır mı?

Asus Zenfone Max Pro inceleme – Bu fiyata alınır mı?

Tayvanlı teknoloji devi Asus Türkiye pazarına oldukça önem veren bir üretici. Asus Türkiye’yi Avrupa’da değil Asya’da görse de biz ülke olarak Avrupa’nın en büyük ülkelerinden birisiyiz ve her satın alma indeksimiz ile de Avrupa’nın en büyükleri arasında yer alıyoruz. Asus’un geçtiğimiz Nisan ayında tanıttığı ve satışa sunduğu yeni nesil pil canavarı telefonu Asus Zenfone Max Pro birçok kullanıcının şarj sorununu ortadan kaldıracak diye düşünüyoruz. 5000 mAh pil kapasitesi ile gördüğümüz en iyi pil performansını ortaya koyan Asus Zenfone Max Pro inceleme videosu ile karşınızdayız.

Asus Zenfone Max Pro inceleme videosu!

5,99 inç 2160x180p Full HD+ IPS LCD ekranı, Snapdragon 636 yonga seti, 64GB Hafıza ve 4GB RAM gücü ile oldukça iddialı görünen Asus Zenfone Max Pro, 5000 mAh pil kapasitesi ve tasarımı ile beğenimizi kazandı. En önemli detay ise sanırız ZenUI arayüzü yerine saf diyebileceğimiz bir Android deneyimi oldu. Dilerseniz lafı uzatmadan hazırladığımız video incelemeyi birlikte izleyelim.

Sizden ricamız bu incelemeyi sitemiz üzerinden izlemeniz olacaktır…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.