Mobil Ekim 25, 2018 20:59

LG G7 ThinQ detaylı inceleme! Fiyatlar düştü, peki şimdi alınır mı?

LG G7 ThinQ detaylı inceleme! Fiyatlar düştü, peki şimdi alınır mı?

LG‘nin yılan hikayesine dönen telefonu LG G7 ThinQ normalde Şubat ayında tanıtılacak bir üründü ama CEO’nun son anda Şubat ayındaki telefon tanıtımını iptal etmesi ile birlikte G serisinin tanıtımı da Nisan ayına sarktı. Bu yıl ne olacak bunu bilemiyoruz ama LG’nin eski takvime geri döneceğini düşünüyor ve G8 serisini Şubat ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresi kapsamında göreceğimizi düşünüyoruz. LG G7 ThinQ inceleme için biraz geç kaldık ama bunun da bir avantajı var zira telefon ilk çıktığı fiyattan satılıyor ve şu anda 3.800 TL bandında bu ürüne sahip olunabiliyor. Peki telefonu almak mantıklı mı?

LG G7 ThinQ inceleme video test!

LG’nin yeni nesil amiral gemisi LG G7 ThinQ, öncelikle ses tarafında oldukça iyi bir performans ortaya koyuyor. Arkadaki geniş ve dar açı lensleri ile de başarılı bir performans ortaya koyan bu telefonun DxOMark sitesinden 83 puan aldığını ve bu puanı da yaptığımız kamera incelemesi içinde değerlendirmeniz gerektiğini belirtelim. Özellikle kamera tarafında sizlerin yorumlarını çok merak ediyoruz. Videonun altına lütfen yorumlarınızı bırakın. Videoyu sitemiz üzerinden izlerseniz çok seviniriz…

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.