Mobil Ekim 16, 2018 18:00

Elephone U2 ve Elephone PX resmen göründü! Şimdi Vivo ve Oppo düşünsün!

Elephone U2 ve Elephone PX resmen göründü! Şimdi Vivo ve Oppo düşünsün!

Sonbaharın gelmesi ile birlikte mobil pazar büyük bir rekabet içine girdi. Ardı ardına tanıtılan telefon modellerine yenileri eklenmeye devam ederken, Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Oppo ve LG yeni modellerini bir bir  sunuyorlar. Çinli üreticiler içinde global pazara en fazla ulaşmak isteyen üreticilerin başında gelen Elephone ise HK Tech Expo fuarında yeni ürünleri Elephone U2 ve Elephone PX ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Telefonun üstten çıkan kamerası ile Vivo‘ya, arkadaki üçlü kamera dizilimi ile de Huawei‘ye benzeyen modellerin fiyat performans tarafında ürünler olacağını belirtelim.

Elephone U2 ve Elephone PX tanıtılıyor!

Çinli üretici Elephone CEO’sunun ülkemizin de içinde bulunduğu Avrupa pazarına açılmak ile yaptığı açıklamalar neticesinde bu ürünler ile ülkemiz kullanıcılarının da tanışacağını düşünüyoruz. Bakalım telefonların fiyatları ne kadar olacak bunu da sizlerle önümüzdeki günlerde paylaşacağız…

iPhone XR alternatifi Meizu X8 satış tarihi ertelendi! Peki neden?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.