Akıllı Telefon Ekim 14, 2018 9:00

Yılın sürpriz telefonu HTC Exodus için tarih verildi

Yılın sürpriz telefonu HTC Exodus için tarih verildi

HTC mobil dünyasındaki var olma mücadelesini sürdürürken, önümüzdeki günlerde dikkat çeken bir telefonla karşımıza çıkacak. İlk bilgileri yılın ilk yarısında ortaya çıkan HTC Exodus isimli telefonun şimdi tanıtım tarihi açıklandı. Kripto para işiyle uğraşan kullanıcıların merakla beklediği telefon 22 Ekim tarihinde düzenlenecek bir etkinlikle resmiyet kazanacak. HTC konuya ilişin duyuruyu telefon için açtığı Instragram hesabından paylaştı.

HTC Exodus neler sunacak?

Yayınlanan kısa video cihazın kendisi hakkında çok fazla bilgi vermiyor, fakat proje lideri Phil Chen daha önce Exodus hakkında bazı detaylara açıklık getirmişti.  Kripto telefonu, temel olarak Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri için çok güvenli bir donanım cüzdanı olarak hizmet edecek.

HTC Exodus

HTC Exodus

Telefonun yazılımı Android’e dayalı olacak, ancak değerli madeni paraların güvenli bir şekilde ele alınması için gerekli şifreleme ve ek güvenlik protokollerin kullanıldığı uygulamalara sahip olacak. Chen ayrıca telefonun yaklaşık 1000 $‘a mal olacağını belirtti. Hem fiyatı hem de hizmet sunacağı birim, Exodus’un önemli bir satış rakamına ulaşamayacağını gösteriyor.

 

Xiaomi Mimoji APK tüm Android cihazlar için yayınlandı! Animojilerin keyfini çıkarın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.