Akıllı Telefon Ekim 13, 2018 9:00

Xiaomi Mimoji APK tüm Android cihazlar için yayınlandı! Animojilerin keyfini çıkarın

Xiaomi Mimoji APK tüm Android cihazlar için yayınlandı! Animojilerin keyfini çıkarın

Apple’ın geçen yıl Animoji özelliğini duyurmasının ardından sesimizi kullanan ve yüz mimiklerimizi yansıtan emojiler birçok üreticinin gündemine girdi. Samsung, Huawei ve son olarak Xiaomi bu hareketli emojileri kendi akıllı telefonlarında kullanmaya başladı. Xiaomi Mimoji adını verdiği bu özelliği ilk olarak Mi 8’de bizlere sundu.

Xiaomi Mimoji yayınlandı! Hemen indir

Çeşitli yüz hareketleri ve sesimizi taklit eden bu Mimoji’ler kısa süre içerisinde kullanıcıların ilgisini çekti. Sevindirici olan gelişme ise Mimoji’leri kullanmak için artık herhangi bir Android cihaza sahip olmanız yetecek. Sadece cihazınızın Android 5.0 üzeri bir sürümde çalışması gerekiyor.

Xiaomi Mimoji

Xiaomi Mimoji

XDA Geliştiricileri Mimoji’nin APK dosyasını yayınladı. Dilerseniz buradaki kaynak linki ziyaret edip APK dosyasını yükleyebilirsiniz. Ya da direkt buradan indirebilirsiniz. Yükleme işlemi önce “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

Mimoji özelliğiyle kendinize uygun karakteri seçip yüz ve kafa hareketleriyle eğlenceli videolar oluşturup bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Üstelik bu videolarda ses için kadın-erkek seçenekleri yer alıyor.

 

Orta segmentin kralı Meizu X8 satışa sunuluyor

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.