Mobil Ekim 13, 2018 6:00

Fortnite Android cihazlar için artık indirilebilir!

Fortnite Android cihazlar için artık indirilebilir!

Son dönemde mobil oyun dünyasında büyük bir değişim ve gelişim yaşanıyor. Artan GPU güçleri ile birlikte kullanıcılar daha fazla grafik ve daha fazla açık dünya oyunları isterken üreticilerin de buna cevap verdiğini görüyoruz. PubG ile başlayan yeni mobil oyun düzeni bir süredir Fortnite ile devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyun sadece iOS desteği ile karşımıza çıktı. Galaxy Note 9 ile sadece Galaxy Note 9’da kullanılabilen Fortnite Android cihazlar için artık kullanılabilir durumda.

Fortnite Android cihazlar için nasıl yüklenir?

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. fortnite.com/android adresine telefonunuzdan bağlanarak bu adresten telefonunuz ile uyumlu dosyayı indirmeniz gerekiyor. Daha sonra Fortnite deneyimini rahatlıkla yaşamaya başlayabileceksiniz. Açıkçasını söylemek gerekirse bu oyunu PubG‘ye göre biraz daha önde görüyoruz. Zira daha iyi grafiklerin olduğu ve daha iyi bir oyun deneyimi sağladığını da belirtmek gerekiyor. Galaxy Note 9 ile tecrübe ettiğimiz oyunu sizlere mutlaka öneriyoruz…

Popüler oyun PUBG Mobile rekorlara doymuyor!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.