OnePlus 6T Türkiye pazarına girecek mi? - TeknoBurada
24 Haziran 2019 Pazartesi
OnePlus 6T Türkiye pazarına girecek mi?

OnePlus 6T Türkiye pazarına girecek mi?

OnePlus efsane telefonlar yapmaya devam ederken ortaya çıkan ürünler kendi içinde satış rekorları kırmaya devam ediyor. Bugüne kadar en geniş pazarda satılmaya başlayan OnePlus 6‘nın başarısı sonrasında yolunu OnePlus 6T‘ye çevirdi. Bugün ortaya çıkan ilk bilgilere göre OnePlus yeni telefonu OnePlus 6T satışına öncelikle Hindistan’a başlayacak ve ardından telefon Çin’de satışa sunulacak. Avrupa’ya ise Kasım ayında gelmesi planlanıyor. Peki OnePlus 6T Türkiye pazarında da satılacak mı? Bu sorunun cevabı için OnePlus 6‘ya bakmak gerekiyor.

OnePlus 6T Türkiye pazarında satılacak mı?

Telefonu resmi olarak ithal edilmesi bekleniyor. Zira ülkemizde resmen distribütör gibi çalışan firmalar var ve bunlarda halen OnePlus 6 satışı gerçekleştiriyorlar. Bazı ithalatçılar ile yaptığımız birebir görüşmeler neticesinde ürünün Çin pazarına satışa sunulması ile birlikte Türkiye pazarına da gireceği resmen belirtildi. OnePlus 6T için bir süre daha beklememiz gerekiyor…

OnePlus 6T Türkiye

OnePlus 6T Türkiye

OnePlus 6T Türkiye fiyatı ne olacak?

Bu konuda net bir şey söylemek takdir edersiniz ki imkansız zira telefonun resmi fiyatı açıklanmadı ama özellikle parmak izi okuma sensörünün eklenmesi telefona belli bir maliyet kazandıracaktır diye düşünüyoruz. Şu anda OnePlus 6 ülkemizde resmi olarak 3900 TL seviyesinden satılıyor. OnePlus 6T‘nin ise 5000 TL bandında olması oldukça muhtemel görünüyor. Bakalım neler olacak?

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL tanıtıldı! Fiyatı ve özellikleri