Huawei Mate 20 Pro bu defa gerçek görüntülerle karşınızda!
24 Haziran 2019 Pazartesi
Huawei Mate 20 Pro bu defa gerçek görüntülerle karşınızda!

Huawei Mate 20 Pro bu defa gerçek görüntülerle karşınızda!

Huawei Mate 20 Pro gerçek görüntüleri sızdırıldı. Mate 20 serisi telefonlar 16 Ekim tarihinde Londra’da gerçekleşecek etkinlikle birlikte resmen görücüye çıkacak. Son gelişmelere bakılırsa Huawei söz konusu etkinlikte adeta gövde gösterisi yapacak. Zira Huawei cephesinden çok iddialı dört telefon duyurusu gelecek. Bunlar; Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20X ve Mate 20 Porsche Design.

Huawei Mate 20 Pro gerçek görüntüleri

Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo aracılığıyla Mate 20 Pro’nun gerçek görüntüleri yayınlandı. Önden bakıldığında Mate 20 Pro geniş çentiği ve önemli ölçüde azaltılan ekran çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Telefonda 6.39 inç büyüklüğünde Quad HD + çözünürlüklü kavisli OLED ekran yer alacak. Ekranın altında ise parmak izi tarayıcısı kullanılacak.

7 nm üretim sürecine sahip Kirin 980 işlemcisinden güç alacak telefonun arka tarafı daha önce karşımıza çıkmayan bir kamera diziliminde. LED flaş ve üçlü kamera, bir kare düzenin yerleştirilmiş durumda. Başta bu görüntü birçok kişi tarafından garip karşılansa da, artık gözler alışmış durumda.

Üst bölümdeki gerçek görüntülerin yanında Mate 20 Pro’nun P20 Pro’dan bildiğimiz alacakaranlık renk seçeneği de sızmış durumda. Tanıtım tarihine sadece birkaç gün kalan telefonun özellikle kamera tarafında neler sunacağı büyük merak konusu.

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro