Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy Watch kutu açılışı!

Samsung Galaxy Watch kutu açılışı!

Samsung Galaxy Watch kutu açılışı!

Akıllı saat tarafında Samsung ve Apple‘ın liderliği sürerken Apple Watch 4 içine en iyi alternatif olan (zira Samsung’un akıllı saatleri iOS işletim sisteminde de çalışabiliyor) Samsung Galaxy Watch kutu açılışı ile sizlerleyiz. Samsung’un yeni nesil akıllı saati Galaxy Watch Ağustos ayında Galaxy Note 9 ile birlikte karşımıza çıktı. Gelişmiş özellikleri ve pil performansı ile kendine hayran bıraktıran Galaxy Watch’ın inceleme tadındaki kutu açılışında kutu içeriğini, kurulumunu ve sesli görüşme özelliklerini sizlere aktardık.

Samsung Galaxy Watch kutu açılışı video inceleme

Kuru kuru kutu açıp şarj aletini size göstermek yerine bu tarz bir kutu açılışının tıklanma açısından olmasa da sizler için daha faydalı olacağını düşündüğümüz için böyle bir kutu açılışı hazırladık. Zira incelemede kurulum yapmak doğru olmayacaktı. Özellikle pil tarafında bize ne sunacağını ciddi anlamda merak ettiğimiz Galaxy Watch’ın gelin kutusunu birlikte açalım ve kısa bir ön inceleme yapalım…

Samsung Galaxy Watch satışa sunuldu! İşte fiyatı ve özellikleri

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.