Akıllı Telefon Ekim 6, 2018 12:00

Google Play Store için bir güncelleme daha! Yeni sürümü indirin

Google Play Store için bir güncelleme daha! Yeni sürümü indirin

Google Play Store için bir güncelleme daha yayınlandı. Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama indirme mağazası için sıklıkla güncellemeler yayınlıyor. Google Play son yayınlanan güncelleme ile 12.0.19 numaralı sürüme yükseltti. Dilerseniz güncellemeyi otomatik olarak bekler, dilerseniz de alt bölümdeki link aracılığıyla APK dosyasının indirip en güncel Play Store’u kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni sürümü hemen indirip kurduk, ancak gözle görülür bir değişiklik fark etmedik. Google muhtemelen son güncelleme ile  sistem alt yapısında önemli iyileştirmeler sağlıyor.

Google Play Store

Google Play Store

Google Play Store yeni APK yayınlandı

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store’un 12.0.19 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

Google Play 12.0.19 APK indir

Alternatif link için tıklayın!

 

Samsung Experience 10 arayüzüne ait APK dosyası yayınlandı! Hemen deneyin

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.