Ana sayfa » Akıllı Telefon » Samsung Galaxy S10 üçlü kamera ayrıntıları sızdı! Samsung çok iddialı

Samsung Galaxy S10 üçlü kamera ayrıntıları sızdı! Samsung çok iddialı

Samsung Galaxy S10 üçlü kamera ayrıntıları sızdı! Samsung çok iddialı

Samsung Galaxy S10 önümüzdeki yıl tanıtılacak üç arka kameralı telefonlardan biri olacak. Hatırlayacağınız üzere Samsung geçtiğimiz gün üçlü arka kamera kullanımını Galaxy A7 2018 ile başlattı. Ancak asıl merak edilen telefonun Galaxy S10 olduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy S10 kamera ayrıntıları

Sızdırılan yeni bilgiler Galaxy S10’da yer alacak kamera paketinin ayrıntılarını ortaya koyuyor. Buna göre Galaxy S10’da 12 megapiksel ana sensör, 16 megapiksel ultra geniş açılı ve 13 megapiksel telefoto olmak üzere iddialı bir üçlü arka kamera paketi göreceğiz.

Samsung Galaxy S10 kamera

Samsung Galaxy S10 kamera

12 megapiksel çözünürlüklü ana kamera bir kez daha f/1.5 ila f/2.4 arasında ayarlanabilir diyaframlı olacak. Telefoto lens, Galaxy S9 Plus (12 megapiskel) ile kıyaslandığında daha yüksek megapiksel sunuyor.  Her iki kamerada OIS kullanımı sürecek. 123 derece geniş açılı sensör ise bakıldığı zaman benzer kamerayı kullanan rakiplerinden daha fazla çözünürlüklü sunuyor.

Son olarak Galaxy S10 için şu hatırlatmayı yapalım; parmak izi sensörünün konumu ve ekran boyutu değişkenlik gösteren üç farklı Galaxy S10’un gelecek yılın ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.