Ana sayfa » Mobil » En iddialı yerli General Mobile GM 9 Pro inceleme!

En iddialı yerli General Mobile GM 9 Pro inceleme!

En iddialı yerli General Mobile GM 9 Pro inceleme!

Yerli üreticilere olan ilgi son dönemde oldukça arttı. Özellikle Sayın Recep Tayip Erdoğan‘ın yönlendirmesi ile birçok kişi yerli markalara rağbet göstermeye başladı. Sizlerden gelen sorular dahilinde teknoburada.net olarak hazırladığımız General Mobile GM 9 Pro inceleme videosu ile birçok kişiye rehber olacak nitelikte bir inceleme oldu. Yerli üretici General Mobile üretimini ülkemize taşıyarak büyük bir adım attı. Biz de bu yapılan girişimi destekliyoruz. General Mobile gibi kullanıcısını dinleyen üreticiler önümüzdeki yıllarda çok daha başarılı noktalara gelecektir diye düşünüyoruz. Bir süredir incelemesini yaptığımız General Mobile GM 9 Pro bize ne sunuyor buna gelin birlikte bakalım.

General Mobile GM 9 Pro inceleme videosu!

General Mobile GM 8 ile arasında 8 aylık bir süre olmasına rağmen gelişim açısından birkaç yıl varmış gibi bir izlenim bırakan General Mobile GM 9 Pro hem tasarımı, hem performansı hem kamerası hem de pil performansı ile bizlerin beğenisini kazandı. Haberin hazırlandığı 27 Ekim tarihi itibariyle 2600 TL seviyelerinde satılan telefonu yerli marka almak isteyen okuyucularımıza ve izleyicilerimize öneriyoruz.

General Mobile GM 9 Pro Pil Testi – Türkiye’de ilk!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.