Mobil Eylül 30, 2018 13:30

Casper Via A3 Plus ile Bozcaada Bağ Bozumu Festivaline gittik! vLog

Casper Via A3 Plus ile Bozcaada Bağ Bozumu Festivaline gittik! vLog

Zaman zaman Youtube kanalımızda farklı tatil vLogl’ları paylaşıyoruz. Bugün de bunlardan birisi ile karşınızdayız ve geçtiğimiz haftalarda yapılan Bozcaada Bağ Bozumu Festivali‘ne sizler için gittik ve Bozcaada’yı da gidemeyenler için gezdik. Bu gezimizde tüm çekimleri Casper Via A3 Plus ile yaptık ve telefonun da kamera performansını sizler için test ettik. Bu tarz videoları daha fazla yapmamızı isterseniz lütfen video altına yorum yazmayı unutmayın. Zira önümüzdeki günlerde yeni bir vLog ile karşınızda olacağız. Telefonla çektiğimiz videoların yanında videonun en sonunda da Via A3 Plus ile çektiğimiz örnek fotoğrafları görebilirsiniz.

Casper Via A3 Plus Bozcaada vLog çekimi

vLog’a geçmeden önce telefonun kamera özelliklerini kısaca hatırlatalım ve hemen bu eğlenceli videoyu birlikte izleyelim. Casper Via A3 Plus‘ın arkasında 2 adet kamera var. Bunlardan ana kamera 16 megapiksel ve f/2,0 diyafram değerinde ikinci kamera ise 5 megapiksel ve bokeh efektine yarıyor. Önde de 16 megapiksel ve f/2,0 diyafram eğerinde bir selfie kameramız bulunuyor. Peki bu kameralar Bozcaada’da nasıl bir performans ortaya koydu?

Yolculuğumuz boyunca bizleri tanıtan ve fotoğraf çektiren dostalarımıza da buradan tekrar tekrar selamlar gönderiyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.