Mobil Eylül 28, 2018 13:00

RED Hydrogen One için kötü haber var!!! Yapamayacaksanız söyleyin!!!

RED Hydrogen One için kötü haber var!!! Yapamayacaksanız söyleyin!!!

Dünyanın önde gelen sinema kamera üreticisi RED’in başkanı James Jannard bundan 2 yıl önce bir telefon tasarladıklarını dile getirmişti. Akıllı telefon pazarına giriş yapan RED markası için oldukça önemli bir süreç başladı ve bu süreçte telefonun satış tarihi de geçtiğimiz günlerde nihayet kesinleşti. Tam 3 kez ertelenen RED Hydrogen One satış tarihi için yeni bir erteleme daha olabileceği ile ilgili ihtimal ortaya çıktı. James Jannard yaptığı açıklama ile Titanyum serisi telefonların tam bir hayal kırıklığı olduğunu belirtti ve bu telefonları sipariş eden kullanıcılara alüminyum serisi telefon göndermek durumunda olduklarını belirtti.

RED Hydrogen One Titanyum Edition İptal!!!

Ortaya çıkan bu durum karşısında dünyanın ilk hologram ekranlı telefonu için bir erteleme daha yaşanabileceği ile ilgili ihtimal belirdi. RED bu konuda ne yapacak bilemiyoruz ama yapılan açıklamada aradaki 400 dolarlık farkında kullanıcılara iade edileceği belirtildi. Tüm kamera üretimini Orange County’deki fabrikalarında yapan markanın telefonlarını ise Çin’de yaptırdığını biliyoruz.

Bugün Casper ve General Mobile için “o yerli telefon değil” diyen arkadaşlara da bu bilginin yararlı olabileceğini düşünüyoruz…

RED Hydrogen One önden görüntülendi! E, her şey aynı ya!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.