Akıllı Telefon Eylül 28, 2018 10:00

Google Play Store güncellendi! Yeni sürümü nasıl yüklerim?

Google Play Store güncellendi! Yeni sürümü nasıl yüklerim?

Yeni bir Google Play Store güncellemesi ile karşınızdayız. Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play’in kısa süreli aralıklarla yeni sürümleri yayınlıyor. TeknoBurada.net olarak bu yeni sürümlere ait APK dosyalarını anında sizlere aktarıyoruz.

Uygulama mağazası son güncelleme ile 11.9.12 numaralı sürüme yükseltildi. Yeni sürümü kurduktan sonra gözle görülür bir değişim fark etmemiş olsak da, Google’ın uygulama altyapısında önemli iyileştirmeler gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Dilerseniz yeni sürümü, otomatik güncellemeyi beklemeden yükleyebilirsiniz.

Google Play Store

Google Play Store yeni APK yayınlandı

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store’un 11.9.12 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

Google Play 11.9.12 APK indir

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.