Mobil Eylül 28, 2018 18:00

Evan Blass yine sızdırdı! Razer Phone 2 karşımızda!!!

Evan Blass yine sızdırdı! Razer Phone 2 karşımızda!!!

Akıllı telefon pazarının sızdırmacısı Evan Blass bugün yayınladığı bir görsel ile merakla beklediğimiz Razer Phone 2 ile karşımıza çıktı. Oyuncu telefonların başlangıcı niteliğindeki ilk nesil Razer Phone geniş kitlelere ulaşamasa da oyuncu telefonu segmentinin oluşmasına sebep oldu. Ardından Xiaomi Blackshark, Nubia Red Magic ve Asus ROG Phone ile farklı markalarında girdiği bu pazara en son olarak da Nokia’nın girmesini bekliyoruz. Sızıdırlan görsele göre ilk nesil Razer Phone tasarım çizgisini koruyan telefonun agresif bir duruşu olduğunu kabul edelim.

Razer Phone 2

Razer Phone 2

Razer Phone 2 teknik özellikler

Evan abimiz tabii ki sadece kendisine servis edilen ve paylaşılması istenen görseli değil telefonla ilgili teknik detayları da sızdırdı. Buna göre telefonda 120Hz tarama hızına sahip ekran teknolojisi çözünürlük arttırılarak devam edecek. Arkadaki Razer logosunun ise Xiaomi BlackShark‘ta olduğu gibi yanan bir yapısı olacak. Snapdragon 845, 8GB RAM ve 128GB hafıza ise kesinleşen bilgiler arasında. Arkada ve önde çift kamera yapısı da böylece kesinleşmiş oldu…

İyi ki varsın Evan…!!!

Dünyanın en güçlü telefonu Xiaomi BlackShark inceleme!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.