Akıllı Telefon Eylül 26, 2018 7:00

OnePlus 6T tanıtım tarihi belli oldu! Geliyor gönlümüzün efendisi

OnePlus 6T tanıtım tarihi belli oldu! Geliyor gönlümüzün efendisi

OnePlus’ın bile merakla beklediğimiz OnePlus 6T hakkında paylaşımlara başlamasının ardından telefonun tanıtım tarihinin pek de uzak olmadığını düşünüyorduk. Weibo aracılığıyla yayınlanan davetiyelere bakılırsa amiral gemisi katili lakaplı bir diğer telefon OnePlus6T 17 Ekim tarihinde düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak.

OnePlus 6T tanıtım tarihi belli oldu

Davetiye üzerindeki “Ekran kilidini hızlı aç” ibaresi telefonda ekran gömülü parmak izi tarayıcısının yer alacağını bir kez daha onaylıyor. OnePlus zaten daha önce gerçekleştirdiği bir başka paylaşımda bu özelliği doğrulamıştı.

OnePlus 6T

OnePlus 6T

3.5 mm kulaklık girişinden yoksun olacak telefonda selefinden farklı olarak su damlası şeklinde bir çentik kullanılacak. Benzer çentik ve tasarım yapısı daha önce Oppo R17 serisi modellerde yer aldı.

Mate 20 ve Mate 20 Pro’dan sadece bir gün sonra tanıtılacak OnePlus6T’de 6GB / 8GB RAM seçenekler göreceğiz. Buna bağlı olarak depolama birimi 64GB ve 128GB / 256GB şeklinde olacak. Arka bölümde çift kameranın eşlik edeceği telefon Android 9 Pie tabanlı Oxygen OS 9.0 sürümüyle çıkış yapacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.