12 Aralık 2019 Perşembe
General Mobile GM 9 Pro Pil Testi – Türkiye’de ilk!!!

General Mobile GM 9 Pro Pil Testi – Türkiye’de ilk!!!

Yerli üreticilere olan son dönemdeki ilgi karşısında yerli üreticilerinde bizlere en iyiyi sunmaya başladıkları bir dönemden geçiyoruz. General Mobile ise yeni nesil orta üst segment telefonu General Mobile GM 9 Pro ile karşımıza çıktı. Hem donanımı hem de özellikleri ile orta segment pazarına oldukça farklı bir bakış açısı getiren General Mobile GM 9 Pro Pil Testi ile karşınızdayız. Merakla beklediğiniz bu test ile telefonun pil performansı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabileceksiniz. TeknoBurada.Net olarak Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz ve General Mobile GM 9 Pro Gerçek Kullanım Pil Testini de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

General Mobile GM 9 Pro Pil Testi Video İnceleme

Yaptığımız video test ile telefonun gün içinde ne kadar şarjının gittiğini, ne kadar sürede şarj olduğunu ve gece bekleme süresine ait detayları bulabileceksiniz. Kutu açılışı sonrasında merakla beklediğiniz bu testi siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

6,01 inç Full HD+ ekranı ve Snapdragon 660 yonga seti ile, AMOLED ekranı ve 3800 mAh pil gücü ile bakalım General Mobile GM 9 Pro bize ne sunacak?