Akıllı Telefon Eylül 14, 2018 9:00

Razer Phone 2 sızdı! Süreyya hanımın muhteşem değişimi

Razer Phone 2 sızdı! Süreyya hanımın muhteşem değişimi

Razer Phone 2 akıllı telefonun bu yıl tanıtılacağı şirket tarafından onaylandı. Ayrıca telefonun bir kısım özelliklerini gün yüzüne çıkaran bazı kriter testleri yayınlandı. Son olarak ise ikinci nesil Razer Phone telefonun resmi görüntüsü sızdırıldı. İşte oyuncuların merakla beklediği telefon!

Razer Phone 2

Razer Phone 2

Sızan görüntü sizleri şaşırttı mı? Ya da birinci nesil Razer Phone’a mı bakıyorsunuz? Alt bölümde birinci ve ikinci nesil Razer telefonları yan yana getirdik. Aradaki fark bir fenomene dönüşen Süreyya hanımın muhteşem değişimini akıllara getirmedi değil.

Razer Phone 2 özellikleri

Açıkçası Razar’ın tasarım anlamında radika bir değişim sunmasını beklerdik, zira bu defa çok ciddi oyuncu telefonlarla rekabete girişecek. Neyse ki teknik özellikler noktasında önemli yükseltmeler göreceğiz. İlk olarak telefona Snapdragon 845 işlemcisi güç verecek. Telefonun ekranı 5.7  inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü olup 16:9  standardına karşımıza çıkacak.

Öte yandan Razer Phone2, Chroma LED efektleriyle donatılacak. 8GB RAM ve 512GB seçenekle karşımıza çıkacak telefonun yazılım birimini Android 8.1 Oreo oluşturacak. Oyuncu odaklı telefonun 10 Ekim tarihinde resmiyet kazanması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.