Akıllı Telefon Eylül 14, 2018 5:00

Deri arka kapaklı yeni bir Huawei telefon ortaya çıktı

Deri arka kapaklı yeni bir Huawei telefon ortaya çıktı

Huawei pek çok seri altında yeni telefonlar duyurmayı sürdürüyor. Şirket cephesinden şu sıralar en çok Mate 20 serisi dillendirilse de Honor markası altında, bunun yanında Nova ve Y serileri altında yeni Huawei telefon tanıtımları gerçekleşmekte. Son olarak Çin’de belgelendirme kuruluşu tarafından yeni bir Huawei akıllı telefon onaylandı.

Deri arka kapaklı yeni Huawei telefon

Telefon son dönemdeki birçok telefon gibi arkasında parmak izi tarayıcısı ve dikey şekilde konumlandırılmış çift kamera barındırıyor. Arka bölümde dikkat çeken asıl detay yapay deri kaplama. Dikiş izleri belli olan bu arka kapak yapısı akıllara Galaxy Note 3’ü getirmedi değil. Huawei yakın zamanda P20 Pro’nun deri kaplama yeni renk seçeneklerini duyurdu, ancak bu modelde işlenmiş gerçek dana derisi kullanıldı.

Deri arka kapaklı yeni bir Huawei telefon

Deri arka kapaklı yeni bir Huawei telefon

Ön bölümde su damlası şeklinde çentik kullanılıyor. Yakın zamanda tanıtılan Honor 8X Max modelinde bu çentik kullanıldı. Huawei’in henüz ortaya çıkan bu telefonu Nova serisi altında duyurması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.