22 TL'lik Apex Launcher şimdi ücretsiz! Hemen indirin - TeknoBurada
22 Nisan 2019 Pazartesi
22 TL’lik Apex Launcher şimdi ücretsiz! Hemen indirin

22 TL’lik Apex Launcher şimdi ücretsiz! Hemen indirin

Android platformunda üreticinin sunmuş olduğu ana ekran başlatıcısını beğenmediğinizde ya da yeni birini kullanmak istediğinizde Google Play Store’da sayısız Launcher uygulaması bulabilirsiniz. Bakıldığı zaman bunlar arasında stok Android deneyimi sunan ve sayısız özelleştirmeye sahip olan Nova ve Apex Launcher uygulamaları en dikkat çekenleri. Her iki uygulamanın Pro sürümleri de ücretli, fakat şimdi Apex başlatıcısı için inanılmaz bir promosyon başlamış durumda.

Apex Launcher

Apex Launcher

Apex Launcher Pro şimdi ücretsiz

Apex başlatıcısı neredeyse her noktada kullanıcılara özelleştirmeler sunuyor. Tabii tümüne erişebilmeniz için uygulamanın Pro sürümünü indirmeniz gerekiyor. 22 TL olarak fiyatlandırılan Pro seçeneği şimdi ücretsiz. Uygulamayı indirebilmeniz için Google Play Store’a girip ApexLauncher’ı indirmeniz yeterli. Daha sonra Apex Ayarları’na tıklayıp buradaki karşınızda çıkan Pro Free rozetine dokunup tüm Pro ayarlara erişimi açmak. Bu erişimi açtıktan sonra 22 TL’ye sayılan Pro sürümü indirmenize gerek kalmıyor.

ApexLauncher’ı buradan indirebilirsiniz. Kampanyanın ne kadar süreceği şu an belirsiz, ancak elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.