Ana sayfa » Akıllı Telefon » Samsung Galaxy Note 8 yepyeni özelliklere kavuştu

Samsung Galaxy Note 8 yepyeni özelliklere kavuştu

Samsung Galaxy Note 8 yepyeni özelliklere kavuştu

Samsung, eylül ayı güvenlik güncellemesini yeni telefonlarla buluşturmayı sürdürüyor Galaxy J7 Core, Galaxy J5 Pro ve Galaxy Note 9’un ardından güncelleme bu defa Galaxy Note 8 kullanıcılarıyla buluşuyor.  N950FXXU5CRHA yapı numarasına sahip olan güncelleme güvenlik düzeltmelerinden çok daha fazlasını getiriyor.

Galaxy Note 8 için yeni güncelleme

Yaklaşık 712 MB büyüklüğünde olan yeni yazılım OTA üzerinden dağıtılarak kullanıcılarla buluşuyor. AR Emoji ve süper ağır çekim video kaydı, kamera tarafında güncellemeye dahil edilen yenilikler oldu.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8

Note 8’in kamera birimini daha iddialı bir konuma getiren güncelleme ek olarak sistem kararlılığı ve önemli düzeltmeler/ geliştirmeler içeriyor. Kademli olarak dağıtımda olan yeni güncellemeyi “Ayarlar > Yazılım güncelleştirme > Güncellemeleri manuel indir” yolunu izleyerek sorgulatabilirsiniz.

Geçen yıl Android 7.1.1 Nougat sürümüyle çıkış yapan Galaxy Note8’in önünde daha Android 9 Pie güncellemesi duruyor. Bir büyük Android güncellemesi daha alacak telefonun en az iki yıl daha güvenlik odaklı güncellemeler alacağının altını çizelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.