Meizu'dan Meizu 16 ve 16 Plus için özür mektubu - TeknoBurada
23 Nisan 2019 Salı
Meizu’dan Meizu 16 ve 16 Plus için özür mektubu

Meizu’dan Meizu 16 ve 16 Plus için özür mektubu

Şu an mobil dünyasında en uygun fiyata satın alabileceğiniz amiral gemi telefonlar arasında bulunan Meizu 16 ve 16 Plus cephesinde talebin yoğun olduğunu ve ön siparişlerde gecikme yaşanabileceğini belirtmiştik. Şirket şimdi bu gecikme nedeniyle ön sipariş verenlere bir özür mektubu gönderiyor. Meizu’ya göre telefonlara olan talep beklentilerin çok üzerinde. Ayrıca gecikme süresi model ve depolama seçeneğine göre değişkenlik gösteriyor.

Meizu 16 ve 16 Plus modellerinde gecikme yaşanacak

Meizu 16’nın 6GB RAM + 64GB modelini siyah veya beyaz olarak sipariş edenler ekstra bir hafta beklemek zorunda kalacaklar. 6GB RAM + 128GB beyaz versiyonu sipariş edenler ise iki ila üç hafta daha bekleyecekler.

Meizu 16 ve 16 Plus

Meizu 16 ve 16 Plus

Beyaz Meizu 16 Plus‘ın 6GB RAM ve 128 GB’lık depolama seçeneğini sipariş edenler ekstra iki ila dört hafta, beyaz Meizu 16 Plus’ın 8GB RAM + 128GB için yapılan siparişler ise  bir ila dört hafta arasında uzayacak.

Meizu bu gecikme nedeniyle geri ödeme almak isteyenler için kapıyı açık bıraktı. Siparişi iptal edenler iki gün içerisinde paralarını geri alabilecekler.

Meizu bazı modelleri halihazırda ülkemizde resmi olarak satışta. Firmanın Meizu 16 modelleri ülkemize getirdiği takdirde önemli bir satış başarısı elde edeceğini düşünüyoruz.

Fiyatı ve özellikleriyle fark yaratan Meizu 16 resmi olarak tanıtıldı

Meizu 16 Plus tanıtıldı! Xiaomi ve OnePlus beklemede!!!