Akıllı Telefon Eylül 13, 2018 19:00

Bir güncelleme de Google Play Store için! Yeni sürümü indir

Bir güncelleme de Google Play Store için! Yeni sürümü indir

Google Play Store akılı telefonumuzda en sık kullandığımız uygulamaların başında geliyor. Google, Android işletim sistemi resmi uygulama mağazası için dönem dönem güncellemeler yayınlıyor. Bu güncellemeler kimi zaman önemli tasarım değişiklikleri, kimi zamanda uygulama altyapısında önemli düzeltmeler içeriyor.

Arama motoru devi şimdi Google Play’in yeni bir sürümünü yayınladı. Yeni sürümü indirip kurduğumuzda herhangi bir değişiklik göze çarpmasa da, önemli geliştirmeler içerdiğini düşünüyoruz. Dilerseniz yeni sürümü, otomatik güncellemeyi beklemeden yükleyebilirsiniz.

Google Play Store

Google Play Store

Google Play Store yeni APK yayınlandı

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store’un 11.7.11 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

Google Play 11.7.11 APK indir

Alternatif link indir!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.