Mobil Eylül 12, 2018 14:00

OnePlus 6T arka kapak yapısı görüntülendi!

OnePlus 6T arka kapak yapısı görüntülendi!

Çinli BBK Holding çatısı altında özerkliğe kavuşan OnePlus, Android ekosisteminin en merak edilen markalarından birisi. Abileri Oppo ve Vivo’nun farklı bir alternatifi olan OnePlus yeni telefonu OnePlus 6 tanıtımını Mayıs ayında gerçekleştirdi. Bir yılda iki model ortaya koyan üretici önümüzdeki Ekim ayında yeni nesil OnePlus 6T ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir süredir teknoburada.net haberlerini yaptığımız telefonun arka kapak tasarım detayları bugün paylaşıldı.

OnePlus 6T

OnePlus 6T

OnePlus 6T arka kapağı görüntülendi! 

Görsellere göre telefonun arkasında bir parmak izi okuma sensörü bulunmayacak. Çift kamera kurulumu ve alt tarafta da LED flaş ışığı için ayrılmış bir alan göreceğiz. Üst taraftaki delik ise 3,5mm kulaklık girişini gösteriyor. Daha önceden de paylaştığımız üzere telefonun ekranından parmak izi okuma sensörünün olacağını da kesinleştirmiş oluyoruz. Bakalım zeka küpü Carl Pei ve arkadaşları bize ne sunacak?

Apple iPhone X ne kadar sattı? Yaşıyorsun bu hayatı Apple!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.