Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 7, 2018 15:30

Heyecanlı bekleyiş sona eriyor! Narcos: Mexico için tarih açıklandı

Heyecanlı bekleyiş sona eriyor! Narcos: Mexico için tarih açıklandı

Netflix, popüler yapımlarından Narcos’un dördüncü sezonu için tarih verdi. Narcos: Mexico olarak isimlendirilen dördüncü sezonun tüm bölümleri 16 Kasım tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

28 Ağustos 2015 tarihinde Netflix’de yayına başlayan dizinin ilk 2 sezonu Güney Amerika’daki suç dünyasının en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar‘ın hayatını, üçüncü sezon Cali Karteli’nin olaylarını anlatır. Dördüncü sezonda ise yeni ülke, yeni kartel ve yeni bir imparatorluk: Meksika.

Narcos: Mexico

Narcos: Mexico

Narcos: Mexico

Yeni bir Netflix orijinal dizisi olarak gösterime giriyor. Geçtiğimiz yıl ilk üç sezonuna ev sahipliği yapan Kolombiya topraklarına veda eden Narcos, rotayı bu defa Meksika’ya çeviriyor. Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizi, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor.

1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.