Ana sayfa » Mobil » Casper Via A3 Plus pil testi! Biz şok, biz manşet!!!

Casper Via A3 Plus pil testi! Biz şok, biz manşet!!!

Casper Via A3 Plus pil testi! Biz şok, biz manşet!!!

Cumhurbaşkanımız ve Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN‘ın yerli üreticilere verdiği önemi göstermesi üzerine birçok kişinin yerli ürünlere yöneldiğini görüyoruz. Bazı okuyucularımızın “dışarıda üretilen ya da parçalarının dışarıdan alınan  ürünlerin ne kadar milli olduğunu sorguladığını” görüyoruz. Bu noktada haksız da değilsiniz ama bugün üretiminin neredeyse tamamının yerli olarak yapan Aselsan gibi kuruluşların da zamanında dışa bağımlı olduğunu ama zaman içinde yabancı ülkelere askeri mühimmat ve teknoloji sattığını görüyoruz. Bu işte çok yeniyiz ve yerli üreticilere destek olmak durumundayız. Zaten bakarsanız dünya üzerinde yerli bir marka olmadığını görebileceksiniz. En yerli Samsung bile yazılımını Amerika’dan kamera sensörünü ise Japonya’dan alıyor. Biz de bu bağlamda teknoburada.net olarak ülkemizdeki en güçlü orta üst segment yerli telefon olan Casper Via A3 Plus pil testi ile karşınızdayız.

Casper Via A3 Plus pil testi video inceleme

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımı Casper Via A3 Plus Kutu Açılışı sizler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı ve pil testinin daha da ilgi çekeceğini düşünüyoruz. Zira böylesine detaylı bir pil testini Türkiye’de hiçbir yayın tarafından yapılmadı. 6,2 inç IPS LCD 2240x1080p Full HD+ ekran çözünürlüğüne sahip telefonun 3000 mAh pil gücü bizde soru işareti bırakmıştı ama yaptığımız test sonrasında bu soru işaretlerinin ortadan kalktığını da gördük…

Gelin bu testi birlikte izleyelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.