Mobil Eylül 6, 2018 5:00

Elephone PX Vivo NEXin ötesine geçiyor! Çinliler yapıyor bu işi!

Elephone PX Vivo NEXin ötesine geçiyor! Çinliler yapıyor bu işi!

Akıllı telefon pazarında büyük üreticiler halen çentik ile kalem ile uğraşırken Çinli üreticiler endüstriyel tasarımı baştan yazıyorlar; hem de büyük üreticilerden aldıkları donanımlar ile. una en güzel örnek sanırız Oppo Find X. Samsung’dan aldığı AMOLED ekranını çerçevesiz ve kamerasız bir noktaya taşıyan Vivo ve Oppo‘yu Elephone takip edecek gibi görünüyor. Bir süredir haberlerini yaptığımız Elephone PX bugün en net haliyle karşımızda. Vivo’nun kasa içerisinden çıkan ön kamera donanımını bir tık ileri götüren ve öne çift kamera koyan Elephone, yeni telefonu PX ile büyük satış rakamlarına ulaşacak gibi görünüyor.

Elephone PX teknik özellikler

Önden Vivo NEX tasarımına arkadan da özlelikle kamera dizilimi ile Huawei P20 Pro‘ya benzeyen telefonun henüz net olarak teknik özellikleri belli değil ama gelen ilk bilgilere göre telefonun amiral gemisi donanımında değil orta üst segment donanımında olacağı belirtiliyor. Elephone PX modelinde Snapdragon 710 gibi bir yonga seti kullanabilirse büyük bir ilgi görebilir…

OnePlus 6T sürpriz tasarımıyla karşımıza çıktı

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.