Mobil Eylül 4, 2018 14:00

Razer Phone 2 ile ilgili detaylar sızmaya başladı!

Razer Phone 2 ile ilgili detaylar sızmaya başladı!

2017 Yılında pazara sunulan Razer Phone ile akıllı telefon pazarında dengeler değişti. Zira “oyuncu telefonu” pazarını tek başına oluşturan Razer’ı Xiaomi ve Nubia takip etti. Xiaomi BlackShark ve Nubia Red Devil yanında Asus’un da ROG Phone ile bu ekosisteme giriş yaptığına şahit olduk. Bu telefonlar arasında en güçlüsü ile Xiaomi BlackShark oldu. Kendine ait özel geliştirilmiş bir arayüz ve özel soğutma sistemi ile büyük bir başarı yakalayan BlackShark’ın ekran tarafında ilk nesil Razer Phone’dan geri kaldığını da gördük. Razer Phone’nun devam telefonu ile ilgili yapılan dedikodular ise bugün farklı bilgiler ile oldukça olgunlaştı. Razer Phone 2 adındaki yeni telefon Razer’ın gelecek planları arasında yerini aldı.

Razer Phone 2 teknik özellikleri

Henüz firma tarafından doğrulanan teknik bir detay bulunmuyor ama tedarikçilerden gelen bilgilere göre ilk nesil Razer Phone’da olduğu gibi ikinci nesil telefonda da 120Hz tarama hızına sahip bir ekran bulunacak. Bugüne kadarki tüm diğer oyuncu telefonlarında bu değere ulaşılamadı. Telefonun Snapdragon 855 yonga seti kullanacağı ise yalan bir söylem zira 2018 bitmeden raflardaki yerine alacak telefonun Snapdragon 845 yonga seti ve 8GB RAM gücü kullanacağını da belirtelim. Bazı kaynaklar 10GB RAM gücünden bahsetmişlerdi ama bugün bunlarında yalan olduğunu anlıyoruz.

Razer Phone 2 Türkiye pazarına giriş yapar mı?

Her ne olursa olsun Razer’ın fiyat şişirme yapmasının da önüne geçmesi gerekiyor. Zira karşısında halen dünaynın en güçlü telefonu olarak gösterilen Xiaomi BlackShark var. Bakalım Razer Phone 2 ülkemiz pazarına da giriş yapacak mı?

Dünyanın en güçlü telefonu Xiaomi BlackShark inceleme!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.