Mobil Ağustos 29, 2018 17:30

IFA 2018: Sony Xperia XZ3 RAM gücü ile hayal kırıklığı yaratacak!

IFA 2018: Sony Xperia XZ3 RAM gücü ile hayal kırıklığı yaratacak!

IFA 2018 etkinliği yarın itibariyle başlıyor ve 30 Ağustos tarihinde kapılar basın mensuplarına 31 Ağustos tarihinde ise kapılar ziyaretçilere açılıyor. Bu etkinlik kapsamında tanıtılacak yeni telefonlardan birisi ise Sony Xperia XZ3. Telefonun bize ne sunacağını aşağı yukarı öğrendik ama bugüne kadar telefonun Snapdragon 845 yonga seti yanında 6GB RAM gücü kullanacağını biliyorduk. Bugün yayınlanan bir görsel telefonun 6GB değil 4GB RAM gücüne sahip olduğunu ortaya koydu. Sony Xperia XZ3 RAM gücü tarafında hayal kırklığı yaratabilir bunu şimdiden söyleyelim.

Sony Xperia XZ3 Benchmark

Sony Xperia XZ3 Benchmark

Sony Xperia XZ3 4GB RAM gücüne sahip olacak

Ortaya çıkan bu benchmark testindeki 4GB RAM gücü hayal kırıklığı yaratsa da telefonun 6GB RAM gücüne sahip modelinin olacağı da kaynak tarafından dile getiriliyor. Sony ne yapmaya çalışıyor bilemiyoruz ama artan RAM gücü savaşında geri kalmak Sony’nin gelecekte güncelleme alma konusunda da sıkıntı yaşamasına sebep olabilir. Android Pie 9.0 güncellemesi alacak ilk Sony telefonu olacak Xperia XZ3‘ün bize ne sunacağını yarın tam olarak öğreneceğiz..

Görmek inanmaktır: Yeni Sony Xperia telefonlar için hazır mısınız?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.