Mobil Ağustos 23, 2018 18:00

Elephone Vivo NEX ve P20 Pro tasarımını bakın nasıl kopyaladı?

Elephone Vivo NEX ve P20 Pro tasarımını bakın nasıl kopyaladı?

Çinli üreticilerin son yıllarda endüstriyel tasarımı nasıl değiştirdiklerine hep birlikte şahit oluyoruz. Vivo NEX ile başlayan kamerasız ve çerçevesiz ön tasarım anlayışı Oppo Find X ile başka bir boyuta ulaştı. Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız Elephone Vivo NEX tasarımına sahip bir telefon hazırlıyor haberleri bugünkü görseller ile kesinleşmiş oldu. Paylaşılan görselde Elephone’nun ön tarafta çift kamera lensini hareket ettirecek aparat ortaya çıktı. Oppo’nun vidalı sistemine oldukça benzeyen bu motorlu yapının bize ne sunacağını hep birlikte göreceğiz. Paylaşılan görsel ise telefonun tasarm detaylarını da ortaya koydu.

Elephone Vivo Nex ve P20 Pro karışımı telefonu ile geliyor!

Telefonun tasarım detayları sızdırılsa da henüz donanım bilgisi tarafında bilgi bulunmuyor. Telefonun amiral gemisi değil de orta üst segment bir ciahz olacağını tahmin ediyoruz. Zira Elephone’nun amiral gemisi bir model yapacağını kesinlikle düşünmüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.