Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 16, 2018 14:30

Dolar arttı ama dolara inat Monster indirim yaptı! Yerli üreticiye destek!!!

Dolar arttı ama dolara inat Monster indirim yaptı! Yerli üreticiye destek!!!

Severek kullandığımız Monster Notebook Kurban Bayramı Arifesinde yaptığı indirim ile oyun severleri tam kalbinden vurdu. Monster indirim miktarı ve indirim tarihleri ise şöyle olacak. Monster Notebook, bayram tatilini oyun oynayarak geçirmek isteyen oyunseverlere oldukça cazip bir fırsat sunuyor. Bugün başlayan ve 24 Ağustos’a kadar sürecek olan kampanya ile tüm Monster laptoplarda %20’ye varan indirimler oyuncuları bekliyor.

Monster indirim rüzgarı başladı! Patron çıldırdı!

Monster Notebook’un Kurban Bayramı öncesi başlattığı kampanya tüm Monster modellerini kapsıyor. Markanın hepsi birbirinden güçlü gaming laptop modelleri arasında her oyuncunun ihtiyacını karşılayacak bir ürün bulunuyor. Üstelik başka hiçbir markada olmayan “Özelleştirme” seçeneği sayesinden oyunseverler beğendikleri modelin konfigürasyonunda çeşitli değişiklikler yaparak tam da arzu ettikleri oyun bilgisayarını oluşturabiliyorlar.

Monster’ın yüksek performanslı oyun bilgisayarları güçlerini 8. nesil Intel® Core™ i5 ve Core™ i7 işlemcilerden, NVIDIA® GTX 10 serisi ekran kartlarından ve yüksek hızlı DDR4 RAM modüllerinden alıyor. Böylelikle masaüstü oyun bilgisayarı performansını dizüstüne taşıyan firma, gamerlara oyun bilgisayarlarını gittikleri her yere götürme imkânını veriyor.

Halen devam eden kampanya ile kullanıcılar normalde 5,399TL’ye satılan Abra A5 V13.1.1 15.6” oyun bilgisayarına 4,499TL’ye sahip olabilecekler. Mekanik klavyeli ve GTX 1050Ti grafik kartlı Abra A5 V13.3.1 15.6” oyun bilgisayarı ise 6,099TL yerine 5,199TL’den gamerları bekliyor.

Ömür Boyu Ücretsiz Bakım

Monster Notebook’un kullanıcıların beğenisini ve güvenini kazanmış olmasının en büyük sebeplerinden biri markanın benzersiz satış sonrası destek programı. Marka, kullanıcılara satın aldıkları modelin çalıştıramadığı bir oyun olması durumunda ilk 15 gün için koşulsuz iade garantisi veriyor. Tüm modelleri 2 yıllık garantiyle gelen Monster, kullanıcılarına ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti de sunuyor.

Canavar Gibi Monster Tulpar T7 V13.1 inceleme!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.