Akıllı Telefon Ağustos 11, 2018 9:00

Google Pixel 3 XL, Galaxy Note 9’dan daha büyük olacak

Google Pixel 3 XL, Galaxy Note 9’dan daha büyük olacak

Google Pixel 3 XL neredeyse iki ay sonra tanıtılacak, fakat telefona ilişkin sızıntılar durmak bilmiyor. Geçtiğimiz gün kutu içeriği görüntülenen telefonun bu defa ekran boyutu başta olmak üzere bazı özellikleri gün yüzüne çıktı.

Google Pixel 3 XL ekranı çok büyük

Pixel 3 XL, yakın zamanda tanıtılan 6.4 inç ekranlı Galaxy Note 9 başta olmak üzere birçok tepe modelde daha büyük bir ekrana sahip olacak. Rus teknoloji blogcusu, Pixel 3 XL’ın videosu yayınladı ve bu videoya göre telefonda 6.7 inç büyüklüğünde 19:9 ekran boy oranına sahip  (1440 x 2960) piksel çözünürlüklü ekran kullanılacak.

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Bu ekran ayrıca ekran sürekli açık özelliğine sahip olup, kullanıcılar arka plana herhangi bir duvar kağıdı atayabilecek. Bu özelliğin sadece Pixel 3 telefonlara özgü olması bekleniyor.

Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak telefonda bunun yanında 4GB RAM , 64GB dahili depolama, 12.2 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, 3.430 mAh büyüklüğünde pil ve Android 9 Pie yer alacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.