Akıllı Telefon Ağustos 9, 2018 9:00

Google Pixel 3 XL kutusundan çıktı! Kutuda sürpriz detay!

Google Pixel 3 XL kutusundan çıktı! Kutuda sürpriz detay!

Google, 4 Ekim tarihinde Pixel 3 telefonların resmi duyurusunu gerçekleştirecek. Tanıtım tarihine uzun bir süre olmasına karşın Google Pixel 3 XL modelini her açıdan karşımıza çıkaran hatta kutu içeriğini gözler önüne seren yeni sızıntılar gerçekleşti.

Google Pixel 3 XL kutu içeriği

Kutu içeriğinde kulaklık olması güzel bir detay, zira bu kulaklık Pixel 2 XL’ın kutusunda yer almamıştı. Pahalı bir telefon olmasına karşın Google’ın bu tutumuna anlam verememiştik. Neyse ki Pixel 3’ün kutusunda bir kulaklık yer alacak.

Kutu içeriğinde bunun yanı sıra şarj adaptörü, USB Type-C kablo, USB Type-C’yi 3.5mm kulaklığa çeviren aparat ve USB Type-C’yi  USB A girişine çeviren kablo yer alıyor.

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Çentikli bir tasarımın sergilendiği Pixel 3 XL’ta Quad HD + çözünürlüklü ekran yer alıyor. Snapdragon 845 işlemcisinin güç vereceği telefonda 4GB RAM, Android 9 Pie ve arkada tek kamera öne çıkan diğer özellikler olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.