Mobil Ağustos 8, 2018 18:00

Olmaz denen oluyor Red Hydrogen One satış tarihi açıklandı!

Olmaz denen oluyor Red Hydrogen One satış tarihi açıklandı!

İlk kez geçtiğimiz yıl Temmuz ayında tanıştığımız Red Hydrogen One öncelikle arkasında RED gibi markanın olması ile öne çıkan bir telefon oldu. Dünyanın en iyi sinema videolarının üreticisi konumundaki RED markasını bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Kamera deneyiminden daha çok ekranı ile öne çıkan telefonun holografik ekranı bizlere bir objenin her yerine bakabilmemize de olanak sağlayan bir yapı ile geliyordu. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir basın etkinliği ile telefon basın mensuplarına ekranını kameraya göstermemek kaydı ile tanıtıldı. Telefonu gören birçok kişinin bugüne kadar böyle bir deneyim yaşamadıklarını söylemeleri ise telefonu daha da merak etmemizi sağladı. Sürekli ertelenen satış tarihi ise bugün netlik kazandı.

Red Hydrogen One 2 Kasım tarihinde raflarda olacak!

9 Ekim tarihi ile ön sipariş kabul edecek üretici (ki GSM Operatörlerinden şu anda sipariş ve ön talep yapabiliyorsunuz) 2 Kasım tarihi itibariyle telefonları göndermeye başlayacak. Çok istediğimiz ama almaktan da çekindiğimiz bu telefonun fiyatı ise 1295 dolar olarak belirlenmiş. Kasım ayına kadar doların akıbetini hep birlikte göreceğiz. Umarız o zamana kadar dolar düşer ve biz de bu telefonu Amerika’da bulunan dünyalar güzeli Avukatımızdan isteriz…

Xiaomi Mi A2 Lite çok yakında Türkiye’de! İşte fiyatı

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.