Mobil Ağustos 6, 2018 20:00

Razer Phone 2 hayal kırıklığı yaratabilir! Neden mi?

Razer Phone 2 hayal kırıklığı yaratabilir! Neden mi?

Akıllı telefon pazarında farklı bir segmentin oluşmasını sağlayan Razer Phone, ilk nesil oyuncu telefonu olmasıyla öne çıktı ve arkasından da birçok üreticiyi sürükledi. Bu yıl içinde Nubia Red Devil, Assu ROG Phone ve dünyanın en hızlı telefonu olarak gösterilen Xiaomi Blackshark ile tanıştık. Tüm bunların yanında Razer Phone telefonunu rakiplerinden ayıran bir özelliği vardı. Zira ilk nesil Razer Phone’nun ekranı 120Hz tarama hızı ile dünyada bir ilki de ortaya koydu. Bugün ise Razer Phone 2 ile ilgili ilk bilgiler gelemeye başladı ve Razer Global Başkan Yardımcısı Chen Xiaoping China Joy etkinliği kapsamında soruları yanıtladı.

Razer Phone 2 2018 bitmeden raflarda olacak!

Chen Xiaoping yaptığı açıklamada telefonun 2018 dördüncü çeyrekte satışa sunulacağını belirtti. Bu da telefonun Snapdragon 855 yonga seti kullanacağı iddialarını yalanlamış oldu. Yeni telefon ile ilgili ser verip sır vermeyen yönetici özellikle teknoloji tarafında bir devrim gerçekleştireceklerine de vurgu yaptı. Bakalım yeni nesil Razer Phone 2 ilk nesil Razer Phone’nun yakaladığı başarıyı geçebilecek mi?

Dünyanın en güçlü telefonu Xiaomi BlackShark inceleme!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.