Akıllı Telefon Ağustos 5, 2018 14:00

OnePlus 6 kullanıcılarının canını sıkan sorun gideriliyor

OnePlus 6 kullanıcılarının canını sıkan sorun gideriliyor

2018’in en iyi fiyat / performans tepe modellerinden biri olan OnePlus 6 şu sıralar ekranda oluşan bir sorunla gündemde.

OxygenOS 5.1.8 güncellemesinin ardından bazı kullanıcılar ekranda titreme oluştuğuna dair şikayetler dile getirdi. kullanıcıların aktardıklarına göre, ekran modlarından uyarlama modu seçildiğinde parlak ortamlarda ekranda titreme oluşuyor. Özellikle canlı renklerde titreme daha belirgin fark ediliyor.

OnePlus 6

OnePlus 6

Reddit ve OnePlus forumlarında sorunun fazlasıyla dile getirilmesinin ardından OnePlus konuya el atmış görünüyor. Şirket resmi site aracılığıyla yayımladığı yazıda sorunun gündeme alındığını ve bir sonraki OTA güncellemesiyle ekran titreme sorununun giderileceğini bildirdi.

OnePlus ayrıca telefon için yakında ağustos ayı güvenlik güncellemesini yayımlayacağını belirtti. Bu güncellemeyle ekran sorununun ortadan kalkacağını düşünüyoruz. Güncelleme başlar başlamaz gelişmeleri sizlere aktaracağız.

OnePlus 6 Türkiye fiyatı

OnePlus’ın yeni tepe modeli bir süredir ülkemizde satışta. İki farklı bellek seçeneğiyle Türkiye’ye giriş yapan telefonun fiyatı şu şekilde;

  • 6GB RAM / 64GB depolama 3.599 TL
  • 8GB RAM / 128GB depolama 3.999 TL

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.