Akıllı Telefon Ağustos 5, 2018 13:00

HTC U12 Life sürpriz tasarımıyla sızdırıldı!

HTC U12 Life sürpriz tasarımıyla sızdırıldı!

HTC’nin U12 ailesini genişletme çalışmaları başladı. İlk kez geçtiğimiz ay dillendirilen HTC U12 Life modelinin nasıl bir tasarım sunacağı son sızıntıda karşımıza çıktı.

Telefon önden bakıldığında 18:9 ekrana sahip standart bir akıllı telefon görünümü sunsa da, çerçeveler gerçekten ince görünmüyor, özellikle alt çerçeve. Telefonun tasarımında asıl sürpriz arka kısımda karşımıza çıkıyor. U12 Life’ın arkasına baktığımızda muhtemelen hepimizin aklına Google Pixel telefonlar geldi.

HTC U12 Life Google Pixel’e benziyor

Kullanıcıların takdirini kazanan bu tasarımda HTC’nin nasıl bir yol izlediğini şu an için bilmiyoruz. Arka kısımda ya Google Pixel telefonlarda olduğu cam ve metalden oluşacak, ya da tümü camdan oluşup renk tonlarında farklılık olacak.

HTC U12 Life

HTC U12 Life

Basınca duyarlı çerçevelere sahip olup olmadığı şu an için bilinmeyen telefonda 6 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü ekran yer alacak. Sekiz çekirdekli Snapdragon 636 işlemcisinden güç alacak telefonda bellek birimi 4GB RAM / 64GB, kamera paketi ise 16 megapiksel + 5 megapiksel şeklinde U12 Life’ın ön kamerası ise 13 megapiksel çözünürlüğünde karşımıza çıkacak.

3.600 mAh büyüklüğünde pil, çift SIM kart, NFC ve Bluetooth 5.0’en eşlik edeceği telefon Android One programının bir üyesi olabilir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.