Mobil Ağustos 3, 2018 10:00

Çinli Ulefone markası telefonları nasıl üretiyor? [Video]

Çinli Ulefone markası telefonları nasıl üretiyor? [Video]

Akıllı telefon pazarında Çinli üreticilerin pazarı yavaş yavaş ele geçirmeye başladığını görüyoruz. Her ne sebeple olursa olsun Hindistan pazarında OnePlus markasının Samsung‘dan daha fazla amiral gemisi satıyor oluşu aslında değişen ve küreselleşen akıllı telefon pazarını da oldukça iyi bir biçimde anlatıyor. Geçmişinde kullanıcı verilerini saklaması ile ünlenen ve bundan dolayı yakalanıp özür dileyen bir üretici bile Samsung gibi güvenilir bir markayı geçiyorsa; bu noktada durup iki kez düşünmek ve bu durumu çok iyi bir biçimde okumak gerekiyor. Çinli üreticilerden Ulefone ise yayınladığı bir video ile yeni nesil darbelere ve zor koşullara dayanıklı telefonu Ulefone Armor 5 nasıl imal ediliyor bunu bizlerle paylaştı. Oldukça ilginç olan ve tüm üretim süreciyle beraber kalite kontrol testlerinin de olduğu bu videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Ulefone Armor 5 nasıl üretiliyor?

Videoda en dikkat çekici özellik ise insan elinin çok fazla kullanılması oldu. Neredeyse tüm prosesi insanların yönettiği Armor 5 yapımını koltuğunuza rahat bir oturuş yaparak izleyebilirsiniz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.