Samsung Temmuz 30, 2018 13:30

Samsung Galaxy A Serisi 2019 Yılına Hazırlanıyor!

Samsung Galaxy A Serisi 2019 Yılına Hazırlanıyor!

Samsung’un orta-üst segmentte cihazlarını konumlandırdığı Galaxy A serisi gelişimin en sık ve net uygulandığı akıllı telefonları barındırıyor. 2019 yılında ise Samsung bu serideki cihazları potansiyel amiral gemisi modelleri ile benzer özelliklerle donatacak. Özellikle Huawei ve Xiaomi’nin bu kategorideki agresif cihazları karşılarında Samsung Galaxy A serisini net bir şekilde görecek.

Üç arka kamera ve ekranda parmak izi sensörü

Huawei P20 Pro ile akıllı telefonlarda yeni bir akım başlattı. Çift arka kamera henüz yaygınlaşmaya başlamışken bu radikal karar diğer akıllı telefon üreticilerinin de dikkatini çekti. Özellike Galaxy S10 ve Galaxy S10+ serisinde Note serisi ile birleşen hibrit bir akıllı telefon üretmesi beklenen Samsung, A serisini de güncelleyecek. Üç arka kamera altyapısının yanı sıra parmak izi sensörü konusunda da bir yenilikle karşılaşmamız muhtemel. Tasarım anlamında Galaxy S serisine her geçen gün daha fazla yaklaşan A serisi fiyat/maliyet konusunu düşük tutabilmek adına bir alt sürüm olarak konumlandırılıyor. Fakat parmak izi sensörü 2019 yılında A serisinde ekrana entegre olarak gelebilir.

Galaxy S10 serisinden önce tanıtılacağı söylenen yeni A sersinde kaç farklı cihazla karşılaşacağımız henüz netleşmiş değil. Son dönemdeki yüksek fiyat tutumu ile eleştiri toplayan bu cihazlar gelecek yıl sahip oldukları yüksek donanımları ile bu dengeyi sağlayacak. Rekabetin her kategoride hızla devam ettiğini çok iyi bilen ve buna göre adım atan Samsung liderliği hiçbir kategoride elden bırakmamaya niyetli.

Son sızıntıda Galaxy Note 9’un fiyatı ortaya çıktı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.