Huawei Temmuz 30, 2018 12:30

Huawei IFA 2018’e Hazır! Sürprizlere Hazır Mısınız?

Huawei IFA 2018’e Hazır! Sürprizlere Hazır Mısınız?

Akıllı telefon dünyasında tüm gözler Samsung’un gelecek hafta gerçekleştireceği etkinliğe çevrilmiş durumda. Galaxy Note 9’un tanıtılacağı etkinliğin üzerinden çok fazla süre geçmeden IFA 2018 fuarı başlayacak. Huawei de bu etkinlikte gövde gösterisi yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni işlemciler ve bu işlemcilerden güç alan akıllı telefonlar çok yakında karşımıza çıkacak.

Kirin 980 için hazır mısınız?

Bildiğiniz üzere Huawei bir çok akıllı telefon üreticisinin aksine akıllı telefonlarında kendi işlemcilerini kullanıyor. Samsung Exynos, Apple A serisi işlemciler gibi Huawei de Kirin işlemcilerine akıllı telefonlarında yer veriyor. Son olarak Mate 10 serisinde karşımıza çıkan ve P20 serisine de güç veren Kirin 970 işlemcileri güncelleniyor. Kirin 980 özellikle arttırılmış gerçeklik ve yapay zeka konusunda hali hazırdaki alt yapısını bir üst seviyeye çıkartmaya hazırlanıyor.

Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro’nun da tanıtılması beklenen IFA 2018, 31 Ağustos’ta başlayacak. Berlin’de gerçekleştirilecek etkinlikte Huawei’nin parmak izi sensörünü bünyesinde barındıran ekranlarını ve esnek ekranlı akıllı telefon prototipini de tanıtması bekleniyor. Ayrıca 5G konusunda da çalışmalarını bir süredir devam ettiren firma bu teknolojide geldiği son noktayı da tüketicilere gösterecektir.

Etkinlik için davetiyeleri hazırlayan ve görselleri paylaşan firmanın farklı sürprizleri olacak mı bekleyip göreceğiz. Son yıllarda sektörün önemli satış rakamına sahip firmalarından biri haline gelen Huawei özellikle akıllı telefon kameralarında Leica işbirliği ile de öne çıkıyor. Bu etkinlikte tanıtılması beklenen Mate serisinin yeni cihazlarında nasıl kameraların kullanılacağı da heyecanla bekleniyor.

Huawei Mate 20 Pro kanlı canlı görüntülendi! Peki çentik var mı?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.