Akıllı Telefon Temmuz 30, 2018 14:00

Google Pixel 3 en net haliyle karşınızda

Google Pixel 3 en net haliyle karşınızda

Google’ın Ekim ayında yeni Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonlarını duyurması bekleniyor.  Çıkan görsellere göre akıllı telefonun prototipinin bazı yeni fotoğrafları ön ve arka tasarımını ortaya koydu. Aşağıdaki resimlerde görülebileceği gibi, Pixel 3 XL’nin ön yüzü siyahken, beyaz renkli bir arka kapağa sahip.

Ön panel, esas olarak ikili selfie kamerası barındıran bir çentiğe sahip. Telefonun arka tarafı, önceki model gibi çift tonlu bir yapıya sahip olmaya devam ediyor. Buzlu üst cam kısımda LED flaş özellikli bir kamera ve bir parmak izi okuyucusu bulunur. Arka kasada kalan kısmı metalik plakalı ve selefinden farklı olarak parlak camdan yapılmış. Bu resimlerdeki Pixel 3 XL’nin arkadan görünümü, diğer rakip amiral gemisi telefonlar gibi çift kamera kurulumuna sahip olmayacağının bir başka kanıtı.

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Google Pixel 3 özellikleri

Google Pixel 3 XL‘nin görüntülerinden de anlaşıldığı gibi cihaz 64 GB dahili depolama alanı ve 4 GB LPDDR4X RAM ile donatılmış olduğunu gösteriyor. Ayrıca gelen raporla da  6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip daha yüksek bir sürümde sunulacağını da iddia ediliyor Snapdragon 845 yonga setinin akıllı telefona güç vermesi bekleniyor. Android 9.0 ile çıkış yapacak akıllı telefonun pilinin tam boyutu bilinmemektedir. Söylentiler arasında akıllı telefonun kablosuz şarj desteğinin de olacağı yönünde.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.