Akıllı Telefon Temmuz 29, 2018 18:00

OnePlus 5 ve OnePlus 5T’ye Performans Güncellemesi

OnePlus 5 ve OnePlus 5T’ye Performans Güncellemesi

OnePlus 5 ve OnePlus 5T’ye Performans Güncellemesi adı altında yeni bir güncelleme daha yayımlandı. Yeni sürüm olan Oxygen 5.1.4  güncellemesi Google Temmuz ayı güvenlik yaması, fotoğraflarda daha netlik ve Uyku modu özelliklerini telefona ekledi. Geçtiğimiz günlerde de Selfie Portre Modu özelliğini alan telefonlar OnePlus tarafından sürekli güncelleme alan modeller olarak dikkat çekiyor.

OnePlus 5 ve OnePlus 5T'ye Performans

OnePlus 5 ve OnePlus 5T’ye Performans

OnePlus 5 ve OnePlus 5T Güncelleme içeriği

Yeni Güncelleme ile birlikte eklenen Uyku Modu özelliği tamamen pil ömrünü uzatma yönünde yapılmış olan bir yenilik. Akıllı telefonunuz sizin çalışma saatlerinizi veya telefonu aktik kullanma saatlerinizi tanımlıyor ve buna göre siz geceleri uyurken telefonunuzun arkaplanında uygulamaların çalışmasına izin vermiyor.  Bununla birlikte uygulamalara kısıtlama getirerek veri ağınıda devre dışı bırakarak güç tüketimini konusunda pil ömrünü uzatmayı hedefliyor.

Diğer bir yenilik olan kamera netliği ve OnePlus kamera konusunda OnePlus ve OnePlus 5T’yi çok iyi yerlere getirecek gibi görünüyor. Güncelleme kademeli olarak dağıtıma sunulmaya başladı ve sizde isterseniz telefonunuzun ayarlar kısmından güncellemeyi manuel kontrol edebilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.