Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 29, 2018 10:00

Görevimiz Tehlike 6 nasıl çekildi? Tom Cruise resmen dublör kullanmamış!

Görevimiz Tehlike 6 nasıl çekildi? Tom Cruise resmen dublör kullanmamış!

Görevimiz Tehlike serisinin vazgeçilmez oyuncusu Tom Cruise hem özel yaşamı hem din inancı hem de filmleri ile gündemden düşmeyen çok özel bir aktör. Görevimiz Tehlike filminin yeni serisi ise dün itibariyle ülkemizde gösterime girdi. Görevimiz Tehlike 6 hem bütçesi hem de hareketli sahneleri ile seriyi sevenlerin en beğendiği film olabilir. Baş rollerini  Tom CruiseHenry Cavill ve Ving Rhames oynadığı filmde bu sefer konu Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamandadır. Berlin’deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşer ve denetimsizliği sebebiyle CIA’in kara listesine girer. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyulur.

Görevimiz Tehlike 6 kamera arkası!

Özellikle motosiklet ve araba sahnelerinde dublör kullanmayan Tom Cruise’un başarılı sahnelerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.