Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 27, 2018 8:00

Netflix Profil Simgeleri Yenilendi! Şimdi daha eğlenceli

Netflix Profil Simgeleri Yenilendi! Şimdi daha eğlenceli

Dünyanın en popüler online içerik izleme platformu noktasına gelen Netflix’te klasikleşen profil simgelerini yeniliyor. Her ay yüzlerce yeni film, dizi ve belgeseli arşivine katarak sürekli kendini yenileyen Netflix profil simgeleriyle eğlenceli bir yeniliğe daha imza atıyor. Tek hesaptan beş ayrı profili yönetme imkanı tanıyan Netflix’in yeni profil simgeleriyle kullanıcılar profillerini daha da kişisel hale getirebilecek. La Casa De Papel’den Marvel’s The Defenders’a, Stranger Things’ten Bright’a, Netflix yapımlarının en sevilen karakterlerinden bazılarını da içeren yepyeni simgelerle profiller artık çok daha eğlenceli.

Netflix profil

Netflix profil

Netflix Profil Simgeleri yenilendi

Üyelerin seveceği içeriklere ulaşmasını kolaylaştırmak, kullanıcılara gelişmiş seviyede kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşatmak için yeni özelliklerle kendini geliştiren Netflix, profil özelliğini ilk olarak Ağustos 2013’te duyurdu. Tek hesapta beş ayrı profil açma özelliği sayesinde son beş yıldır aile içindeki herkes kendi profilinde, kendi izleme geçmişine göre kişiye özel izleme önerileri alabiliyor. Böylelikle Netflix herkese en isabetli izleme tavsiyelerini verebiliyor.

Bugün duyurulan yeni profil simgeleri ise, son beş yılda kullandığınız ve artık klasikleşmiş simgeleri eğlence filtresinden geçiyor. Çok daha eğlenceli, sevilen Netflix yapımlarının karakterlerini de içeren pek çok yeni simge seçeneği ile Netflix ile olan bağınızı çok daha kişisel ve eşsiz bir profille ifade edebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.