Ana sayfa » Samsung » Samsung Magbee Akıllı Hoparlör IFA 2018’de Tanıtılacak Mı?

Samsung Magbee Akıllı Hoparlör IFA 2018’de Tanıtılacak Mı?

Samsung Magbee Akıllı Hoparlör IFA 2018’de Tanıtılacak Mı?

Akıllı telefonlar, akıllı saatler, akıllı bileklikler derken ses sistemleri de akıllandı. Google, Amazon, Apple derken görünen o ki Samsung da bu kategoride konumlandıracağı bir cihaz hazırlıyor. Sanal asistanlarla entegre çalışan bu cihazlar akıllı ev sistemlerinin de ana unsuru olma yolunda ilerliyor. Magbee kod adıyla anılan akıllı hoparlör çok yakında karşımıza IFA 2018’de karşımıza çıkabilir.

Bixby destekli akıllı hoparlör Magbee geliyor!

Apple HomePod, Google Home, Amazon Echo. Son dönemde karşımıza çıkan bu cihazlar tasarımları itibari ile kablosuz birer hoparlörü andırıyor. Akıllı telefonlarda yer alan sanal asistanları bünyesinde barındıran bu cihazların temel işlevi akıllı telefonunuzu evde en az düzeyde kullandırması. Kablosuz bağlantı altyapısı sayesinde akıllı ev sistemleri ve akıllı telefonlarla bağlantı kuran bu cihazlar bir çok işleve sahip. Teknoloji üreticilerinin de önem gösterdiği bu cihazların alternatifleri ve pazar oranları gittikçe artıyor.

Ağustos ayında Galaxy Note 9’u tanıtmaya hazırlanan Samsung bir sürpriz hazırlığında olabilir. Henüz istenilen seviyeye gelemese de oldukça verimli ve akıllı bir sanal asistan olan Bixby bir akıllı hoparlörde vücut bulabilir. Öncelikle Avrupa ve Amerika pazarında satışa sunulacağı belirtilen cihaz tabii firmanın doğrudan rakiplerinin karşısına çıkacak. Fonksiyonellik olarak mevcut cihazlardan hangi yönleri ile ayrılacağını henüz tahmin edemediğimiz Magbee fiziksel yapısı ile de dikkat çekici olacak. Heyecan dorukta! Samsung gövde gösterisini bir kaç farklı kategoride konumlandıracağı cihazlarla şova dönüştürecek gibi görünüyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.