Mobil Temmuz 17, 2018 18:00

Sony IFA 2018 için sürprizler hazırlıyor! Peki menüde ne var?

Sony IFA 2018 için sürprizler hazırlıyor! Peki menüde ne var?

Japon teknoloji devi Sony için kapandı kapanıyor, bitti bitiyor derken üretici yeni nesil telefonlarını tanıtacağı tarihi açıkladı. Sony büyük satış rakamlarına ulaşamasa da halen ciddi bir niş müşterisi var. Bu müşteri portföyü Sony’nin kalitesine güvenip ürünlerini tercih etmeyi sürdürürken Sony IFA 2018 için tanıtım tarihini yayınladı. Sony bugün yolladığı mailde 30 Ağustos tarihinde saat 13’te bir basın toplantısı yapacağını belirtti.

Sony IFA 2018 için geri sayıma başladı!

Peki Sony IFA 2018 etkinliğinde bizlere ne tanıtacak? Bir süredir haberlerini yaptığımız Android P işletim sistemine sahip H8416 ve H8616 kod isimli telefonlarını tanıtacağını düşünüyoruz. Bu telefonlar da bildiğimiz kadarıyla Sony Xperia XZ3 veXperia XZ3 Compact olabilir.

Sony bu fuar kapsamında yeni telefonlarını tanıtacak ama bunları hangi fiyatlandırma ile global pazarda satışa sunacak bizce en önemli soru bu. Zira Sony’nin şu anda ülkemiz ve global pazardaki en büyük sorunu fiyatlandırma politikası. Japon teknoloji devi bize ne sunacak kısa süre içinde öğreneceğiz ama bu telefonlar Samsung Galaxy Note 9‘ün gölgesinde kalacak gibi görünüyor…

Galaxy Note 9 için ön siparişler ne zaman başlayacak? Fiyatı ne kadar olacak?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.