Mobil Temmuz 17, 2018 19:00

OnePlus 5 ve OnePlus 5T Google Lens güncellemesi ile karşımızda!

OnePlus 5 ve OnePlus 5T Google Lens güncellemesi ile karşımızda!

Android ekosisteminin en merak edilen telefon markalarından birisi olan OnePlus yeni nesil amiral gemisi OnePlus 6 ile geiş kitlelere ulaşırken OnePlus 6T ile ilgili de ilk bilgiler gelmeye başladı. Güncelleme desteğini sürdüren ve bundan dolayı da Google’ın özel ROM geliştiriciler için hazırladığı Project Treble desteğini de arkasına alan OnePlus 5 ve OnePlus 5T güncelleme alarak büyük bir sorunu da ortadan kaldırdı. Zira birçok kullanıcı OnePlus 5 ve OnePlus 5T‘nin kamerasının yağlı boya efekti gibi bir efekt bıraktığını belirtiyordu. 

OnePlus 5 ve OnePlus 5T güncelleme paketinde ne var?

Yapılan 259 MB‘lık güncelleme ile telefonların her ikisine de Google Lens desteği getiriliyor. Böylece çok daha keskin ve yağlı boya efekti olmayan fotoğraflara imza atılabilecek. OnePlus Açık Beta sürümüne kayıt olduysanız güncellemenin otomatik olarak gelmesi gerekiyor. Henüz buna kayıt olmadıysanız; ki hemen olmalısını buraya tıklayarak söylenenleri yaparak Beta test sürecine katılabilir ve tüm özellikleri önce siz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuz da garanti dışı kalmaz…

Huawei Mate 9 için önemli bir güncelleme başladı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.