Akıllı Saat Temmuz 16, 2018 18:30

Emporio Armani Connected 2018 Serisi Geliyor!

Emporio Armani Connected 2018 Serisi Geliyor!

Akıllı saat pazarı hızla büyümeye devam ediyor. Hatta bir çok akıllı telefon kullanıcısı bu saatlerin sağladığı kolaylıklar ve katkılar sebebiyle alışılagelmiş klasik saatlerden vazgeçiyor. Şık tasarımı ile üst segmentte bir çok saat üreten Emporio Armani de akıllı saat pazarında elini güçlendirmek için yeni nesil Connected 2018 serisini tanıtmaya hazırlanıyor.

Akıllı saat pazarında rekabet kızışıyor

Apple’ın akıllı saatleriyle tüm kategorilerde en çok satılan saat olması klasik saat üreticilerini harekete geçirdi. Geleneksel tasarımı ile teknoloji ile birleştirerek güncel gereklilikleri yerine getiren firmalar arasında tabi ki Emporio Armani de yer alıyor. Moda odaklı firmanın yeni nesil saatleri teknoloji devlerine taş çıkartacak cinsten. Tasarım detaylarında yine moda odaklı olmayı sürdüren firmanın Connected 2018 serisi Wear OS yazılımı ile geliyor. Ayrıca akıllı saatler Snapdragon Wear 2100 işlemciden güç alıyor. GPS ve NFC desteği ile ön plana çıkan akıllı saatler nabız ölçme yeteneğine de sahip. Cihazlar WearOS yazılımı sayesinde doğrudan Google Asistan desteği ile fark yaratmayı hedefliyor.

Android 4.4 KitKat ve iOS 9.3 yazılımları üzerindeki tüm cihazlarla uyumlu olacak akıllı saatler Ekim ayında resmi olarak duyurulacak. 259$ fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek olan akıllı saatlerin ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Sizde klasik tasarımdan ödün vermeden teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerdenseniz bu akıllı saatler güzel birer alternatif olabilir. Connected 2018 serisi ile firma saat kategorisindeki başarısını taçlandırmaya niyetli gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.